Su Kaçak Tespiti

  ESKİŞEHİR SU KAÇAK TESPİTİ

 

Firmamız Asıl Tesisat 1993 yılından bu yana Eskişehir Merkez İlçe ve Köylerinde siz değerli müşterilerimize Tıkanıklık açma Su kaçağı tespiti ve Tesisat tamir ve montajı konusunda hizmet vermektedir.

 

 

TERMAL KAMERA İLE SU KAÇAK TESPİTİ

   

Asıl Tesisat olarak gelişen teknolojiyi yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi prensip edinmişizdir. Günümüzde birçok alanda kullanılan Termal kameralar su tesisatı alanında da ustaların işini kolaylaştırmaktadır. Eskiden su kaçağı bulma işlemi kırarak deneme yanılma yöntemi ile yapılmakta idi ama günümüzde bu işlem Termal kamera, dinleme cihazı ve Nem ölçüm cihazları ile noktasal olarak yapılmakta ve maliyeti düşürülmektedir.

 

CİHAZLA SU KAÇAK TESPİTİ

 

Ev veya İşyerinizde Su kaçağı varsa nasıl anlaşılır. Böyle bir durumda yüksek su faturası, duvarlarda nemlenme, küf ve kötü koku bulunduğunuz mekanda bir su kaçağı olduğunun belirtisidir. Böyle bir durumda karşılaşıldığında Teknolojik ekipmanlar ile çalışan bir su tesisatçısından yardım istemek gerekmektedir. Firmamız Asıl Tesisat deneyimli personeli ve teknolojik ekipmanları ile Cihazla su kaçağı tespiti konusunda Eskişehir Merkez İlçe ve Köylerine siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

ESKİŞEHİR SU KAÇAĞI TAMİRİ

 

Asıl tesisat  olarak Termal kamera , Dineleme cihazı , Nem ölçüm cihazları ile noktasal olarak tespit edildikten sonra su kaçağını deneyimli personellerimiz gerekli lokal kırımı yaptıktan sonra arızanın giderilmesi sağlanarak müşterimize hizmet verilmektedir.

 

ESKİŞEHİR SU SIZINTISI TESPİTİ

    

 Evinizde tavandan su damlıyorsa aşağı komşuya su akıyorsa dairenizde su sızıntısı vardır. Profesyonel   elemanlarımız tarafından su kaçağı tespiti yapılır ve tamir edilir.

 

Telefon: 0532 693 93 83 | 0 222 323 41 75

Görseller